Výživa v nemoci

V této oblasti jsme schopni, věnovat se pacientům s jakýmkoli onemocněním týkající se stravy. Jsou to choroby od těch nejznámějších jako je obezita, diabetes mellitus (cukrovka), vředové choroby, dna, záněty žlučníku aj. až po onemocnění ledvin, chrohnova choroba, různé druhy anémií způsobených např. nedostatkem železa, onkologickým pacientům, pacientům se žlučníkovými nebo ledvinovými kameny, s pankreatitidami, s celiakií, ale také po resekcích střeva, nebo pacientům se stomií, neméně důležitá je ovšem i výživa při poruchách příjmu potravy (anorexie, bulímie). Ve všech těchto otázkách je naše ambulance připravena Vám poradit a dlouhodobě se věnovat Vašemu problému. Proto se objednejte telefonicky v naší ambulanci, rádi zodpovíme Vaše otázky.

Produkty:

obezitologie - výživa při nadváze a obezitě (vypracováváme individuální plány pro redukci pacientů)

diabetologie - výživa při diabetes mellitus (DM), popř. DM s kombinací i jiných chorob souvisejících s trávením. Jako jsou postižení ledvin, žaludku, žlučníku, střev apod.

dietologie - výživa při onemocnění žaludku, střev, žlučníku, slinivky břišní, crohnova choroba, výživa při dně, onkologičtí pacienti, anorexie, výživa při užívání warfarinu (antikoagulační léčba), výživa při chudokrevnosti (anémie), výživa u proleželin (dekubity)